0534 222 55 66
Duyuru

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz. 

Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor firmalar.

Mobil Uygulama

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızın her alanında yerini almış durumda. Özellikle akıllı telefonların hayatımızın her alanını kolaylaştırması ile birçok web uygulamasının mobil versiyonu çıkmış bulunmakta. Eyapim olarak şirketler ve kurumlar için mobil uygulamaların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve sizi rakiplerinizden farklı kılmayı sağlıyoruz. Özellikle klasik alışılagelmiş uygulamalar yerine kreatif fikirlerle mobil uygulamalar yapıyoruz.

Yaptığımız mobil uygulamalarda firmanızı müşterilere en iyi şekilde anlatırken özel bir imaj yaratıyoruz. Biliyoruz ki yaptığımız uygulama hedef kitlede farkındalık yaratmalı bu yönde uzman kadromuzla ile profesyonel mobil uygulamalar yapıyoruz. Özellikle mobil uygulamalara firma olarak çok değer veriyoruz mobil kullanıcı sayısının artığını biliyoruz.